Ще восени 2019 року до онлайн-формату власної справи схилялися не всі, та виключно за власним бажанням. Ті ж компанії, що і в офлайні мали непоганий обіг, не поспішали вкладатися в створення інтернет-магазину чи просто якісного сайту. Але пандемія COVID-19 змінила все, і навіть правила гри у бізнесі.
ХАРАКТЕРНІ РИСИ КОРОНА-КРИЗИ
Справжньою несподіванкою стало закриття більшості фізичних магазинів. Це можна порівняти з ефектом зіткнення автівки із муром на повній швидкості. Що маємо? За даними статистичних досліджень всьому бізнесу прийшлося непереливки. Скорочення обсягу ринку за секторами вражало:
Так, ринок електроніки та побутової техніки скоротився на 26%;
Прибуток ресторанів впав на 78%;
6% туристичних компаній повністю вийшли з гри, а ще 29% - призупинили свій бізнес.
І це тільки для прикладу. Що ж стосується взагалі бізнесу, третина підприємців втратила більш ніж половину своїх доходів (не чистого прибутку!), а 7% компаній опинилися на межі банкрутства. Ось такий ефект мав локдаун у березні-квітні.
Та ж статистика показала, що суспільство дуже швидко пристосовується до змін і опановує нові технології. Ті компанії, що мали, або швидко створили сайт, опинилися в більш виграшному становищі, оскільки змогли щось запропонувати своїм клієнтам в умовах карантину чи самоізоляції.
Фактором, що додатково стимулював електронні продажі, виявилися пільги на доставляння товарів популярними транспортними компаніями. Це спричинило сильний зсув у бік сектору е-комерції. В окремих напрямах товарообіг зріс на 200, 300 і навіть 600%. Зрозуміло, що окремо варто розглядати сегмент антисептиків та засобів індивідуального захисту – цей товар перейшов до категорії першої необхідності, і тут знову попереду опинилися ті, хто мав або швидко перейшов на онлайн-торгівлю. Все навколо просто волало, що треба терміново бігти в онлайн.
Карантин закінчується: розробка веб-сайтів знов неактуальна?
Зовсім ні, і справа не в ймовірній другій хвилі захворюваності і карантину. Споживач вже встиг помітити переваги віртуальної купівлі товарів і послуг. Більше, ніж половина користувачів мережі інтернет вже чітко вирішили залишитися з онлайн-споживанням.
Що це означає для власників бізнесу? Що зараз саме час переходити в онлайн-поле. Переваги ведення бізнесу через Інтернет важко недооцінити:
Потенційні клієнти можуть бачити всі ваші пропозиції цілодобово;
Вони можуть оформити замовлення не виходячи з дому;
Купувати онлайн набагато зручніше, це стимулює вибір споживача.;
Імідж вашої компанії одразу покращується, ви справляєте враження команди, яка йде в ногу з часом;
Ви можете відмовитися зовсім, або скоротити кількість шоурумів, фізичних магазинів завдяки інтернет-вітрині. Це дає економію на утриманні чи оренді приміщень та заробітній платні;
Підключення якісної системи обліку спрощує ведення документації, відкриває доступ до швидкого та якісного аналізу економічних показників.
Навіть якщо у вас вже є сайт-візитка, цього недостатньо: користувачам хочеться отримувати товари швидше та простіше. Тому дуже важливо знайти компанію, що не просто надає послуги розробки сайтів, а здатна реформувати ваш бізнес, допомогти йому пристосуватися до нових умов, оновленої споживацької поведінки.
ПЕРЕВАГИ СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ З КОМПАНІЄЮ WISE SOLUTIONS
Ми – професійна діджитал-компанія, що спеціалізується на створенні сайтів, впровадженні CRM Бітрікс24 та корпоративних порталів. Створюємо дієві онлайн інструменти для компаній. Ми експерти у створенні:
Інтернет-магазинів;
Корпоративних сайтів;
Каталогів;
Комплексний підхід під час діджиталізації компанії 100% надасть вашій компанії конкуренту перевагу не лише на ринку України, а й світовому. Тому ми застосовуємо SEO інструменти для виведення ваших сайтів у топи пошукових систем та збільшення конверсії. Серед наших переваг:
Досвід роботи з 2009 року
30 сертифікованих спеціалістів
топ 3 у рейтингу Бітіркс
350 реалізованих проектів
і просто з нами приємно і просто співпрацювати
Крокуйте у світ діджиталізації разом з Wise Solutions!